Hudební hvězdy přivítají léto pivem
Středa, 06 červen 2007
Anna Lekešová

B
uty, Prohrála v kartách a Pražský Výběr 2 s Michaelem Kocábem společně přivítají příchod léta. V polovině června vystoupí na pražském vrchu Vítkov, kde proběhne již osmý ročník pivobraní. Rockové kapely zvučných jmen vystřídají revivalové skupiny světových legend. Návštěvníci se tak mohou těšit na známé písničky od One Voice Doors nebo Led Zeppelin.

Hudební produkce začíná v pátek 15. června od patnácti hodin. Během dvou dnů se na pódiu objeví také Split Bearing, Flaming Cocks, Tři Čutory nebo dechová kapela Žižkovanka. „Skupiny jsme vybírali s ohledem na žánrovou pestrost. Doufáme, že tu svou si najde opravdu každý. Kromě Žižkovanky, která je naší místní láskou, se oproti minulým ročníkům neopakuje žádná skupina. Chceme, aby se pivobraní posunulo každý rok o kus dopředu,“ říká Jaroslav Brabec z pořádající žižkovské radnice.

Hlavní roli na akci však bude mít chmelový mok. Na ochutnání bude přes padesát druhů piv. Připraveny jsou i nejrůznější doprovodné akce. Chybět nebude ani soutěž v degustaci piva. Vstupné na oba dny je zdarma.



  Okomentujte článek

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte..

 
< Předch.   Další >
copyright upol.info . by zard